W październiku zakończyła się jesienna edycja czwartków lekkoatletycznych, w której wzięło udział osiem szkół z całego byłego województwa  łomżyńskiego.  Zawody  odbywały  się  w  kategorii  dziewcząt
i chłopców klas IV, V i VI. Każdy z uczestników mógł wziąć udział w dwóch konkurencjach: jednej technicznej i jednej biegowej.

Konkurencje, w których startowali nasi uczniowie, to biegi na: 60 m, 300 m, 600 m, 1000 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i pchnięcie kulą. Każdy wynik był przeliczany na punkty. Suma punktów dziewcząt i chłopców ze startów podczas wszystkich czwartków, dawała miejsce szkoły w klasyfikacji końcowej.
Nasza szkoła zajęła I miejsce z dorobkiem 6845 pkt.!
(chłopcy 5487 pkt., dziewczęta 1358 pkt.)

Dziewczęta wystąpiły w składzie:
Zuzanna Cieślik, Daria Chludzińska, Maja Modzelewska, Lena Polkowska, Klaudia Krajewska, Nikola Zając, Karolina Chojnowska, Wiktoria Domoradzka, Kaja Kurpiewska.
Opiekunem była pani Ewa Jaworowska.

Chłopcy wystąpili w składzie:
Bartek Drzewiński, Albert Sarnecki, Filip Rudczyk, Oliwier Modzelewski, Aleksander Cieślik, Szymon Bejgier, Wiktor Cekała, Maciej Bylica, Kuba Mroczkowski, Igor Prosińki, Kacper Kowalczyk, Mikołaj Lemański, Bartosz Borowski, Igor Duchnowski, Artur Modzelewski, Igor Biedrzycki, Olaf Makowski, Radosław Głębocki, Oliwier Gołaszewski, Oskar Niklewicz, Mateusz Uściłowski, Igor Borawski, Szymon Wytwer.
Opiekunem był pan Andrzej Łukianiuk.