25 września był wyjątkowym dniem. Tego dnia razem z klasą IIIB uroczyście powitaliśmy Jesień na pikniku w Olszynce. Wszyscy razem spotkaliśmy się przed szkołą i o 8.30 ruszyliśmy busami w kierunku Olszynki. Na miejscu czekali na nas animatorzy, którzy przygotowali mnóstwo ciekawych zabaw.  Była ścianka wspinaczkowa, gry w piłkę oraz wata cukrowa. Każdy miał okazję sprawdzić sił w nogach i wysoko wybić się na trampolinie. Zabawy, wspólne ognisko i czas spędzony z klasą to niezapomniane chwile dla każdego z nas.

Amelka Milewska, klasa III F

            25 września wspólnie z klasą  III F pojechaliśmy do Kompleksu Agroturystycznego Olszynka położonego 15 kilometrów od Łomży. Ośrodek położony jest w otoczeniu pól i łąk. Na jego terenie znajdują się dwa stawy, domki letniskowe, plac zabaw dla dzieci, trampoliny, ściana wspinaczkowa oraz dwa tory przeszkód o różnych trudnościach. Po przyjeździe graliśmy w piłkę nożną i strzelaliśmy z łuku do celu. Następnie pokonywaliśmy tor przeszkód i robiliśmy zawody kto zbierze najwięcej szyszek. Później udaliśmy się na ściankę wspinaczkową, z której każdy mógł skorzystać. Wielu z nas weszło na sam szczyt. Potem poszliśmy na trampoliny i staraliśmy się skakać jak najwyżej. Po tylu atrakcjach każdy zrobił się głodny, więc udaliśmy się na ognisko, gdzie wszyscy upiekli kiełbaskę i mogli zjeść watę cukrową. Wszystko było pyszne. Pod koniec wycieczki mogliśmy pobawić się na placu zabaw, poleżeć w hamaku i jeszcze chwilę poskakać na trampolinie. Wycieczka była bardzo udana. Myślę, że podobała się wszystkim dzieciom i każdy dobrze się na niej bawił. Pełni wrażeń cali i zdrowi wróciliśmy do szkoły.

Lena Domitrz klasa III B

Back to Top