"Na Marchewki urodzinki
Zeszły wszystkie się jarzynki.
A Marchewka gości wita

I o zdrowie grzecznie pyta".

Dzieci z grupy O „d” cały ostatni tydzień rozmawiały ze swoimi Paniami o pysznych i zdrowych „Darach Jesieni”. Podczas  zajęć  „bawiły się” owocami i warzywami, poznawały sposób ich wykorzystania oraz znaczenie. Dzieciaki dobrze wiedzą, że aby być zdrowym i sprawnym należy zjadać dużo owoców i warzyw w różnych postaciach. Wiele takich pyszności przygotowują panie kucharki i serwują namw ramach posiłków. Jednak dzieci z  grupy 0 „d” zapragnęły same przygotować coś smacznego z ulubionej marchewki i tak powstały „Marchewkowe Muffiny”. Dzieci z dużą ochotą pomagały w ich przygotowaniu. Gotowe muffiny były bardzo smaczne i szybko zostały zjedzone. 😊 😊 😊  Sylwia Lubiejewska-Borys

Back to Top