Tuż przed zakończeniem kalendarzowego lata, po raz kolejny spotkaliśmy się na Mityngu Lekkoatletycznym organizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. Z naszej szkoły brało udział kilkunastu uczniów. Zawody rozgrywane w kilku konkurencjach: bieg na 100m, bieg na 200m, skok w dal i rzut piłeczką palantową, przyniosły dużo emocji. Niektórzy uczestnicy obawiali się, czy dadzą radę, czy nie przegrają, jednak najważniejsze okazało się pokonanie samego siebie oraz dobra zabawa. Organizatorzy poczęstowali wszystkich ciepłym posiłkiem, na koniec otrzymaliśmy pamiątkowe dyplomy i medale. Sędziowie wyczytali też najlepszych zawodników poszczególnych konkurencji.

Następnego dnia rozegrane zostały zawody pływackie, w których też brali udział nasi uczniowie. Gratulujemy!

Katarzyna Czapko, Katarzyna Tyborowska