Dzień Dziecka powitaliśmy na sportowo. Zabawę rozpoczęła witając wszystkich uczestników pani dyrektor Jadwiga Kirejczyk. Na uczniów czekały ciekawe konkurencje. W ostatniej zabawie uczestniczyli również rodzice, którzy przypomnieli sobie czasy dzieciństwa. Nad przebiegiem zawodów czuwało jury. Na koniec, po wielu emocjach wszystkich uczestników nagrodzono pamiątkowymi dyplomami. Zwyciężyła klasa IG, II miejsce zajęła klasa IC, zaś III miejsce – klasa IB.

Każde dziecko otrzymało słodki batonik. Sponsorem naszego turnieju był właściciel automatów samosprzedających „Ogród Smaków”.

Tego dnia podziwialiśmy również akrobatyczne występy uczennic klas siódmych i ósmych oraz piękny śpiew Anieli Narolewskiej  (klasa IC). Ogłoszono także wyniki konkursu plastycznego pod hasłem: „ Palenie szkodzi zdrowiu”:

I miejsce – Laura Sawicka (Grupa „0” B – wych. M. Januszewska)

II miejsce – Izabela Chludzińska  (Grupa „0” B – wych. M. Januszewska)

III miejsce – Maja Kruszewska  (Grupa „0” C – wych. R. Ożarowska)

Gratulujemy nagrodzonym, ich rodzicom i wychowawczyniom.

Back to Top