16 maja Szkolne Koło Caritas uczciło zbliżającą się rocznicę  urodzin patrona szkoły słodkościami. Wolontariusze zorganizowali na cześć Jana Pawła II kawiarenkę. Duży  wybór  ciast  upieczonych  własnoręcznie i ulubione melodie  Ojca  Świętego  puszczane  z  głośników  na  przerwach sprawiły,  że uczniowie przez chwilę poczuli się jak  goście na uroczystości  swojego patrona. 

       Oprócz kawiarenki nasza szkoła uczciła urodziny patrona piękną gazetką. Kadry ze zdjęciami przypomniały nam dzieciństwo i młodość Karola Wojtyły a wystawa pięknych kapliczek zaakcentowała ogromną miłość papieża do Matki Bożej.
16 maja odbyła się również 15 edycja Konkursu Mistrz Ortografii Miasta Łomża. Ojciec Święty zawsze podkreślał,że praca, stawanie na siebie, osiąganie zamierzonych celów są potrzebne aby kształtować swoją osobowość. Potyczki ortograficzne to takie intelektualne zawody, w których bardzo chętnie każdego roku biorą udział uczniowie z wielu szkół.
Back to Top