21 czerwca 2017 r. kilka minut po godzinie dziewiątej pod opieką p. Doroty Żbikowskiej wybrałyśmy się do I Liceum Ogólnokształcącego nr 1, by wziąć udział w podsumowaniu Ligi Zadaniowej z języka polskiego i matematyki „Z Omnibusem w przyszłość”.

Wszystkie byłyśmy w dobrych humorach, gdyż wiedziałyśmy, że zajęłyśmy wysokie lokaty. Na miejscu przywitali nas uczniowie drugiej klasy gimnazjum. Podsumowanie rozpoczęto od prezentacji multimedialnej dotyczącej znajomości zasad ekologii przez mieszkańców naszego miasta. Miałyśmy też okazję sprawdzić swoją wiedzę w tym zakresie.  Następnie miała miejsce najprzyjemniejsza dla nas chwila – wręczenie nagród i dyplomów. Byłyśmy dumne, gdyż zajęłyśmy wszystkie miejsca na podium i jedno tuż za nim. Oto nasze wyniki:

JĘZYK POLSKI

I msc Maja Karwowska, kl. VI C 

II msc Alicja Kneć, kl. VI C 

III msc Gabriela Wawrzyniak , kl. VI C

          MATEMATYKA

WYRÓŻNIENIE – Weronika  Jankowska, kl. VI C

Po tych przyjemnych chwilach obejrzałyśmy jeszcze ciekawą prezentację „Sztuka kamuflażu”, którą prezentowały między innymi absolwentki naszej szkoły. Chwilę później zadowolone wróciłyśmy do szkoły. To było miłe zwieńczenie całorocznej pracy. Wszystkim życzymy udanych wakacji i bezpiecznego odpoczynku.

Dziewczęta z klasy VI C

Back to Top