Dni Łomży to cykl imprez kulturalnych trwających wiele tygodni. Miło nam poinformować, że mieliśmy mały wkład w to coroczne wydarzenie.

18 czerwca zespół wokalny Tutti w składzie Wiktoria Depczyńska, Julia Kochanowska, Weronika Bikowska, Aleksandra Bagińska,( VI D) Kamila Dymek (VI F), Izabela Jastrzębska  (VI E) Oliwia Milewska ( IVD),  Karolina Nowocińska, ((IV F)  wystąpił na zaproszenie organizatorów na scenie Muszli  przed liczną publicznością.  Występ był efektem zwycięstwa w konkursie BIG BIT. Dziewczęta nie zawiodły., zaprezentowały się świetnie. Podobnie jak uczennica klasy IIC Natalia Gryc. Na licznych portalach  lokalnych można obejrzeć zdjęcia z tego wydarzenia.

Dziękuję Rodzicom, którzy sprawowali opiekę nad uczennicami, Wyjątkowe podziękowania należą się Pani Agnieszce Nowocińskiej, która zastąpiła opiekuna zespołu uwięzionego w drogowym korku.    

Agata Durzyńska

Back to Top