11 maja 2017 r. wicedyrektor Jadwiga Kirejczyk, wicedyrektor Jolanta Gwizdon oraz poczet sztandarowy pod opieką pani Karoliny Jankowskiej uczestniczyli w XIII Zjeździe Podlaskiej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II. Spotkanie miało miejsce w Zespole Szkół i Placówek Oświatowo - Wychowawczych im. Jana Pawła II w Surażu. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą pod przewodnictwem Jego Ekscelencji Księdza Arcybiskupa Edwarda Ozorowskiego Metropolitę Białostockiego w kościele p.w. Bożego Ciała w Surażu. Następnie uczestnicy zjazdu wraz z pocztami sztandarowymi przemaszerowali ulicami miasta do hali sportowej, gdzie obejrzeli część artystyczną w wykonaniu uczniów oraz wysłuchali wystąpień gości. Prezentowane pieśni, muzyka, recytacja i wykonana przez uczniów pantomima skłaniały do zadumy i refleksji.  Podczas zjazdu wręczono nagrody i dyplomy laureatom konkursów. Spotkanie zakończyło się wspólnym poczęstunkiem. 

Back to Top