Dnia 23 lutego 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Łomży odbyła się XIII edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Łomży pod hasłem Łomża - moja mała Ojczyzna.

Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów z klas III : Olivia Makowska IIIE, Natalia Pliszewska IIIF, Maksymilian Skrodzki IIIF przygotowywanych przez p. Barbarę Nowakowską i p. Jolantę Siwik. Uczniowie poznali i zapamiętali wiele informacji na temat, m.in.: zabytków, sławnych łomżan, pomników, instytucji kultury, legend o Łomży itp. Aby lepiej poznać miasto, zwiedzili Łomżę z rodzicami. Warto było włożyć trochę trudu w naukę, bo nasza szkoła osiągnęła wysokie wyniki:

II miejsce – Maksymilian Skrodzki (wych. p.Barbara Nowakowska),

III miejsce – Olivia Makowska(wych. p. Jolanta Siwik),

Wyróżnienie – Natalia Pliszewska (wych. p. Barbara Nowakowska).

Otrzymali piękne dyplomy, nagrody oraz gratulacje od organizatorów. Na koniec zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia. GRATULUJEMY !

Barbara Nowakowska, Jolanta Siwik