14 grudnia 2016r  odbyła się klasowa wycieczka  do Białegostoku. Obejrzeliśmy tam w Operze Podlaskiej baśń muzyczną pt.”Kot w butach”. Potem pojechaliśmy do Pałacu Branickich i uczestniczyliśmy w zajęciach mydlanych, zobaczyliśmy też w jaki sposób robi się tabletki. Wyszliśmy stamtąd każdy z własnoręcznie zrobionym mydełkiem. Następnie w galerii Alfa obejrzeliśmy film pt.”Trolle”. Na koniec w Pijalni Czekolady Wedla degustowaliśmy ten wspaniały napój.

21 grudnia 2016r odbyły się klasowe Jasełka. Pięknie wystąpiliśmy w przedstawieniu o narodzeniu Dzieciątka Jezus. Zebraliśmy od naszych rodziców gromkie brawa.

9 stycznia 2017r uczestniczyliśmy w szkolnej zabawie choinkowej. Bawiliśmy się świetnie z naszymi paniami. Odwiedził też nas Mikołaj.

19 stycznia 2017r zaprosiliśmy do szkoły nasze babcie i dziadków. Przygotowaliśmy im z okazji ich święta przedstawienie i słodki poczęstunek. Było bardzo miło!

23 stycznia 2017r uczestniczyliśmy w X Dziecezjalnym Balu Charytatywnym 2017r  Szkolnych Kół Caritas „bal u Hanki Bielickiej”. Bawiliśmy się wspaniale!