My uczniowie klasy III e bardzo lubimy uczestniczyć w warsztatach plastycznych „Magiczne Inspiracje” prowadzonych przez panią Monikę Góralczyk. Na zajęciach poznaliśmy nowe techniki plastyczne: scrapbooking, haft matematyczny i wiele innych. Do tej pory wykonaliśmy wiele ciekawych prac: pocztówki bożonarodzeniowe i okazjonalne, zawieszki i ozdoby na choinkę, świeczniki z masy solnej, bombki. Nasza praca została doceniona przez pana dyrektora Leszka Sobocińskiego, który poprosił nas o wykonanie pocztówek świątecznych. Zostały one wysłane do przyjaciół naszej szkoły. Zajęcia bardzo nam się podobały. Dzięki nim nauczyliśmy się wielu ciekawych umiejętności, które z pewnością nam się przydadzą. Wiemy już jak kreatywnie i twórczo spędzać czas wolny od nauki.

Zuzanna Modzelewska III e
Łucja Kornelia Olender III e