Informacja dla uczestników stopnia rejonowego
Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
- 11 stycznia 2017 r. (środa)

9.30 – zbiórka uczestników konkursu – II piętro, hol przy salach 221 i 222;
9.40 – spotkanie uczestników konkursu z przedstawicielem Kuratorium Oświaty w Białymstoku,        dyrekcją szkoły oraz komisją konkursową;
         – zajmowanie przez uczestników wyznaczonych miejsc;
10.00 – 11.30 – praca z arkuszem.
Uczestnicy, którzy zgłoszą się na konkurs po jego rozpoczęciu, nie mogą wziąć w nim udziału.

Każdy uczestnik powinien posiadać:

• kartę kodową podpisaną przez dyrektora szkoły, w której się uczy, oraz przez rodzica/prawnego opiekuna;
  • ważną legitymację szkolną;
  • długopis nieścieralny – w czasie konkursu nie korzystamy z ołówka i korektora.

Informacja dla członków Rejonowej Komisji Konkursowej Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

Spotkanie członków komisji odbędzie się 11 stycznia 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 10 w Łomży przy ul. Niemcewicza 17 o godzinie 9.20 na parterze w Sali Papieskiej.

Proszę pamiętać o zabraniu długopisu z czerwonym tuszem, ołówka i gumki do ścierania.

Joanna Lewczuk

Przewodnicząca