To już kolejne wakacje kiedy w budynku szkolnym są prowadzone intensywne prace remontowe. Trwa przebudowa i modernizacja kuchni, odnowiono stołówkę, a także wiele sal lekcyjnych oraz bibliotecznych. Zostały przeniesione gabinety terapii pedagogicznej (przy stołówce) oraz psychologa szkolnego i logopedy (przy bibliotece). Dzięki finansowemu wsparciu władz miejskich szkoła pozyskała boiska na miarę XXI wieku.
Uczniowie i nauczyciele jeszcze wypoczywają, ale w pomieszczeniach trwają prace wykończeniowe by na 1 września mogli wrócić do odnowionych i czystych sal lekcyjnych. Robotnicy pracujący przy remoncie kuchni obiecują, że od października będzie można jeść gorące posiłki przygotowane na nowoczenych urządzeniach.
Mamy nadzieję, że uczniom, nauczycielom i pracownikom będzie przyjemnie spędzać czas w nowym budynku i otoczeniu szkoły.

Dziękujemy Panu Prezydentowi Mariuszowi Chrzanowskiemu, Radzie Miasta, Marszałkowi Województwa Podlaskiego oraz wszystkim osobom i instytucjom, które pomogły sfinansować remont i modernizację szkoły.

Back to Top