W czwartek 28 maja uczniowie z klasy IB i IH byli na wycieczce w Jurajskim Parku Dinozaurów w Jurowcu. Park zwiedzaliśmy z przewodnikiem. Opowiadał on ciekawie i z humorem o epoce, w której żyły dinozaury. Na alejkach znajdowały się również tablice, które informowały nas o nazwie, wymiarach i okresie życia tych zwierząt. Końcowym punktem było pieczenie kiełbasek i zakup pamiątek. Dzieci skorzystały z różnych atrakcji parku. Potem pojechaliśmy do ZOO w Białymstoku. Największą jego atrakcją były świnki wietnamskie, które można było karmić marchewkami i jabłuszkami. Były również inne ciekawe zwierzęta. Miło spędziliśmy tam czas. Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do Łomży. Wycieczka bardzo nam się podobała.    B. Lendo, M. Biaduń.