W poniedziałek, 22 czerwca wybraliśmy się z całą klasą na wycieczkę po Łomży. Najpierw zobaczyliśmy spektakl pt. „Urodzinowy smok”. Był bardzo ciekawy i czasami śmieszny. Najbardziej podobały mi się kukiełki. Mogliśmy też podziwiać grę naszego kolegi Kacpra. Po występie udaliśmy się di katedry, gdzie p. Beata opowiedziała nam krótką, ale ciekawą historię kościoła. Następnie przeszliśmy do muzeum. Zwiedziliśmy wystawę stałą dotyczącą historii naszego miasta, a także salę „Świat zmysłów”. Były tam magiczne i niezwykłe przedmioty. W zaskakujący sposób wyjaśnione zostały prawa fizyki. Po drodze zaszliśmy wszyscy na pyszne lody. Po słodkim poczęstunku wróciliśmy do szkoły. Wycieczka była bardzo udana. Długo będę pamiętała eksponaty z Sali „Jak oszukać zmysły”. Aleksandra Ostrowska, kl. IV a

Back to Top