W piątek 5 września już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły brali udział w mityngu Lekkoatletycznym Osób Niepełnosprawnych. Zawody zostały zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Zespół Szkół Specjalnych w Łomży i Stowarzyszenie Ludzi Aktywnie Naznaczonych „Ty i ja”. Oprócz słonecznej pogody dopisywały nam także humory. Mimo małego doświadczenia i młodego wieku od razu przystąpiliśmy do prawdziwej sportowej rywalizacji. Tym razem największy sukces odniosła Weronika z kl. V zajmując II miejsce w skoku w dal. Podczas przerwy dzieci zjadły ciepły posiłek, mogły pomalować sobie twarz, uczestniczyć w zabawach z balonami. Natomiast, kto jeszcze miał siłę i chęci mógł bawić się w dmuchanym zamku. Po przeprowadzeniu wszystkich konkurencji nastąpił długo wyczekiwany moment, a mianowicie dekoracja medalowa najlepszych zawodników. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy.