Wielkim sukcesem zakończyły się zawody ,, Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10-11 lat w ramach zawodów o Puchar Burmistrza Bielska Podlaskiego” dla pływaków z UKS Butterfly-MOSiR Łomża, które odbył się dnia 31.05.2014 w Bielsku Podlaskim. Startujący zawodnicy uczą się w klasie sportowej w Szkole Podstawowej nr 10 w Łomży a na co dzień trenują pod okiem trenerów Jarosława Szeremet i Tomasza Drozdowskiego.

W zawodach wystartowało 176 zawodników z 12 klubów reprezentujących województwa: warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego,  podlaskiego.  Łomżę reprezentowało 8  zawodników  (klasa sportowa III C )posiadających licencje zawodnicze PZP. W kategorii 10 latków nasz klub zajął pierwsze miejsce uzyskując  4302 pkt. pokonując 11 innych klubów. Do tego sukcesu przyczynili się wszyscy zawodnicy. Najlepszym okazał się Filip Kosiński, który zdobył trzy złote medale jeden srebrny w konkurencjach:  I miejsce 50 m styl grzbietowy:0;38,27 s, 50 m styl dowolny: 0;34,00 s, 100m st. zmienny 1;23,50 s,  II miejsce st. klasyczny 48,94 s. Do grona medalistów dołączył również Mikołaj Brodacki zajmując II miejsce w stylu dowolnym z dobrym czasem 35,61 s i III miejsce w  konkurencji 100 m st. zmiennym (1;40,00s). Pozostali chłopcy Kacper Czaplicki, Dawid Kosiński i Kuba Ogonowski poprawili swoje rekordy życiowe i zajęli wysokie lokaty.

Cieszą nas również występy dziewcząt które w tej samej kat. wiekowej co prawda bez medalu ale z dobrymi rezultatami, Julia Kozak w st. dowolnym (38,80s)i st. grzbietowym (44,96) po zaciętej walce zajęła IV miejsce a na 100 m st. zmiennym V miejsce. Również pozostałe dziewczęta Inga Woronowicz, Gabriela Wawrzyniak uzyskały bardzo dobre wyniki plasując się w pierwszej 10 zawodniczek.

Treneremi zawodników jest  Jarosław Szeremet i Tomasz Drozdowski.