Dnia 8 kwietnia 2014r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Łomży odbyła się XI edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Łomży pod hasłem "Łomża - moja mała Ojczyzna". Naszą szkołę reprezentowała czwórka uczniów z klas III : Piotr Kołodziejczyk III A, Maja Karwowska III C, Natalia Bieniek III D i Hania Jadczak III F, przygotowywanych przez p. Basię Nowakowską i p. Lidię Plaga. Mieliśmy poznać i  nauczyć się wielu rzeczy: zabytków, sławnych łomżan, pomników, instytucji kultury itp. Aby lepiej poznać nasze miasto zwiedzaliśmy Łomżę z rodzicami. Warto było włożyć trochę trudu w naukę, bo nasza szkoła zajęła wszystkie najlepsze miejsca:

I miejsce przypadło Mai Komorowskiej (wych. p.Lidia Obiedzińska)

II miejsce - Piotrowi Kołodziejczykowi (wych. p. Małgorzata Domaszewska)

III miejsce - Hani Jadczak (wych. p. Barbara Nowakowska).

Wyróżnienie otrzymała Natalia Bieniek (wych. p. Agnieszka Gronwald). Wszyscy uczestnicy konkursu nie mogli w to uwierzyć. DZIESIĄTKA  górą. Otrzymaliśmy piękne medale, dyplomy i gratulacje od organizatorów, p. Basi i dyrekcji naszej szkoły p. Jadwigi Kirejczyk i p. Leszka Sobocińskiego. Na koniec zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie. Hanna Jadczak kl. III F