W mikołajki 6 grudnia w naszej szkole obyło się wigilijne spotkanie członków Rejonowego Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Łomży.

Nasza klasa, pod opieką wychowawczyni p. Lidii Obiedzińskiej, została poproszona o przygotowanie części artystycznej. Spotkaliśmy się o godz. 16.00 w szkolnej stołówce.

Gdy dostojni goście zajęli miejsca, nasza koleżanka przywitała wszystkich i zaprosiła do wysłuchania i obejrzenia świątecznego przedstawienia. Podczas występu zaprezentowaliśmy różne utwory związane z tematyką bożonarodzeniową. Nie zabrakło też kolęd i piosenki o Świętym Mikołaju. Zgromadzeni podziwiali również nasze umięjętności taneczne rozwijane przez p. Jacka Baczewskiego - instruktora tańca towarzyskiego klubu AKAT. Na koniec zaśpiewaliśmy świąteczną piosenkę i chórem złożyliśmy najserdeczniejsze życzenia. W zamian dostaliśmy gromkie brawa oraz dużą torbę cukierków.

Wszyscy goście byli zachwyceni i wzruszeni.

Julia Kozak
Inga Woronowicz