30 października odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych. Całą uroczystość prowadziła pani dyrektor Jadwiga Kirejczyk. Swoją obecnością zaszczycili nas: Jego Ekscelencja ks. biskup Tadeusz Bronakowski, przedstawiciele Wydziału Oświaty, dyrektorzy przedszkoli, szkół i gimnazjum, proboszczowie pobliskich parafii oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Pasowania na ucznia dokonał pan dyrektor Leszek Sobociński specjalnym ,,zaczarowanym ołówkiem''. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy w kolorowej teczce. Następnie wszyscy zostali zaproszeni do obejrzenia części artystycznej przygotowanej przez uczniów kl.IB i IF pod kierunkiem pani H. Banach, M. Wityńskiej i B. Sobocińskiej. Skoczne i wesołe piosenki wprowadziły publiczność w radosny nastrój. Dalsza część uroczystości była kontynuowana przy słodkim poczęstunku w salach lekcyjnych, w których odbywały się gry, konkursy i zabawy. Tak przeżyte chwile na długo zostaną w pamięci i sercach pierwszoklasistów.

H. Banach, M. Wityńska