1.Cmentarz na Powązkach
2.W drodze na Jasną Górę złożyliśmy hołd ofiarom tragedii smoleńskiej na Cmentarzu
Wojskowym.
3. Mstów-Górka Przeprośna.
4.W dniach 9-10października b.r odbyła się XIII Ogólnopolska Pielgrzymka Rodziny Szkół noszących imię Jana Pawła II na Jasnej Górze.
Uczniowie w rozpoczynającym się nowym roku szkolnym powierzyli Maryi "trud wprowadzania w życie Ewangelii" według wskazań swojego Patrona. - Tegoroczna pielgrzymka to dla nas niezwykle ważne i przełomowe wydarzenie, przygotowujemy się przecież do kanonizacji naszego Patrona - mówili organizatorzy spotkania. Tegoroczna pielgrzymka połączona była z dziękczynieniem za 15 lat działalności Rodziny Szkół imienia Jana Pawła II. Modlitewne spotkanie rozpoczęło się w środę uroczystym Apelem Jasnogórskim. Dziś uczniowie, wychowawcy i nauczyciele zgromadzili się pod szczytem Jasnej Góry na Mszy św. pod przewodnictwem bp. Henryka Tomasika. W kazaniu duszpasterz Rodziny Szkół podkreślił, że od błogosławionego papieża musimy uczyć się całkowitego zawierzenia Bogu i Maryi, poprzez wierność Chrystusowi i Kościołowi. Wzywał też do słuchania Boga poprzez czytanie Pisma Świętego i dziękczynienie przez udział w niedzielnej Mszy św. W tegorocznej pielgrzymce Rodziny Szkół noszących imię Jana Pawła II uczestniczyło ok. 20 tys. uczniów z 500 szkół, dla których Ojciec Święty to największy autorytet. Podczas Eucharystii młodzież otrzymała relikwie krwi błogosławionego Jana Pawła II. To dla nas niezwykle cenny dar. Tak, jak myśmy chodzili do niego, tak on teraz poprzez swoje relikwie będzie żył w nas”- powiedział Zbigniew Gumiński, i nicjator powołania Rodziny Szkół im. Jana Pawła II. Relikwie przekazał ks. Jan Kabziński, prezes Centrum „Nie lękajcie się” . Umieszczone one zostaną w radomskim seminarium. Następnie peregrynować będą po parafiach, na których terenie znajdują się szkoły noszące imię Papieża. Na zakończenie Mszy św. nastąpiło odczytanie Aktu Zawierzenia Matce Bożej oraz listu do Ojca Świętego Franciszka.