We wtorek 24 IX 2013 r. udaliśmy się na wycieczkę do “Siedliska na Kurpiach” w Siwikach.

Od razu po przybyciu na miejsce, uwagę wszystkich uczniów klasy III a zwrócił f antastyczny park linowy. Ta przestrzenna budowla rozpostarta na drzewach składała się z tras o różnym stopniu trudności.Trasę dla dzieci pokonaliśmy bez trudu. Później rozpaliliśmy ognisko i piekliśmy kiełbaski.

W dalszej kolejności były gry i zabawy. Biegaliśmy po placu zabaw za zjeżdżalniami i huśtawkami. Niestety, pod koniec naszego pobytu zaczął padać deszcz i musieliśmy schronić się w domku z bali.

Pobyt w “Siedlisku na Kurpiach” zakończyliśmy “uśmiechem od ucha do ucha” i obietnicą, że na pewno tu wrócimy. Chwile spędzone w Siwikach na długo pozostaną w naszej pamięci. Uważam, że pobyt w tym atrakcyjnym miejscu to ciekawa zabawa i przygoda.

Piotr Kołodziejczyk, kl. III a
wychowawczyni: Małgorzata Domaszewska, Alicja Żelazna