2 czerwca 2014 odbyło się spotkanie z rodzicami dzieci, które rozpoczną naukę w klasie I 1 września 2014r. Licznie zebranych gości przywitał pan dyrektor Leszek Sobociński. Następnie na scenie pojawili się uczniowie klas III B, III C, III F. Pod kierunkiem pani Marzeny Biaduń, , pani Lidii Obiedzińskiej i pani Barbary Nowakowskiej zaprezentowali krótką część artystyczną pt. "Żart szkolny". Występ wzbogacił taniec uczniów z klasy III C, którzy swoje umiejętności taneczne doskonalą w ROK pod kierunkiem pana Jacka Baczewskiego, trenera Klubu Tańca Towarzyskiego ,,Akat". Swój talent wokalny zaprezentowała Kamila Dymek, uczennica klasy III F prowadzona przez panią Agatę Durzyńską. Kolejną częścią spotkania było wystąpienie pana dyrektora Leszka Sobocińskiego, który przedstawił  najważniejsze informacje o szkole, a później zaprezentował nauczycieli przyszłych klas pierwszych.

Dzieci sześcioletnie:

zmiana pierwsza,  kl. I G - p.Izabela Węgrowska, kl. I i p. Lidia Plaga

zmiana druga,      kl. I H - p. Bogusława Lendo.

Dzieci siedmioletnie:

zmiana pierwsza, kl. I A - p.Małgorzata Domaszewska, kl. I D - p. Agnieszka Gronwald, kl. I F - p. Barbara Nowakowska

zmiana druga, kl. I B - p. Marzena Biaduń, kl. I C - p. Lidia Obiedzińska, kl. I E - p. Jolanta Siwik, kl. I J - p. Alicja Żelazna.

Potem pani psycholog Joanna Dardzińska - Mądry omówiła zagadnienia dotyczące dojrzałości szkolnej, a pani dyrektor Jadwiga Kirejczyk poruszyła sprawy wychowawcze oraz życzyła wszystkim zebranym słonecznych wakacji.

Na zakończenie spotkania rodzice mieli możliwość zgłoszenia swojej prośby dotyczącej wyboru klasy.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Barbara Nowakowska, Lidia Obiedzińska


Back to Top