24 i 25 kwietnia odbył się miejski konkurs recytatorski "Jest nad rzeką most zaklęty, jakby z baśni wprost wyjęty…" zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną. Wzięło w nim udział 69 uczniów z klas I-III oraz 54 z klas IV-VI. Uczniowie z naszej szkoły zaprezentowali się wspaniale!W grupie klas I-III pierwszą nagrodę zdobył Szymon Głodkowski z klasy I C (opiekun – p. Renata Opyrchał). Drugie miejsce zajął Wojciech Sokołowski z II C, a wyróżnienie otrzymała Kinga Dziemińska z tej samej klasy (opiekun – p. Jadwiga Kirejczyk). Wśród uczniów klas starszych trzecią nagrodę zdobyła Klaudia Plona z klasy IV C (opiekun – p. Dorota Żbikowska), a wyróżnienie otrzymał Konrad Nawrotek z klasy VI D (opiekun – p. Dorota Żbikowska) i Izabela Biernacka IV e (opiekun – p. Joanna Lewczuk). Gratulujemy!

Biblioteka szkolna

Back to Top