Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi ogłosił konkurs plastyczny pt. "Surowczak wtórniak to ja", który był skierowany do klas I-III szkół podstawowych w województwie podlaskim. Głównym celem było pokazanie najmłodszym potrzeby segregacji i recyklingu, czyli uwrażliwienie na głośny ostatnio temat odpadów. W konkursie wzięło udział wielu uczniów z województwa podlaskiego. Jeden uczeń z naszej szkoły Piotr Kołodziejczyk z klasy II A dostał wyróżnienie. Swoją nagrodę odebrał w Białymstoku podczas festynu ekologicznego z okazji Dnia Ochrony Środowiska, który po raz trzeci zorganizowała Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Białymstoku. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy, a szczególnie naszemu uczniowi Piotrowi Kołodziejczykowi. Życzymy mu dalszych sukcesów w konkursach.

Małgorzata Domaszewska