28 maja 2013r. w Szkole Podstawowej nr 2 odbył się XIII Międzyszkolny Konkurs Super Czytelnik Klasy II.Brały w nim udział trzyosobowe reprezentacje łomżyńskich szkół oraz Szkoły Podstawowej w Konarzycach. "Dziesiątkę" reprezentowały: Zuzanna Buczkowska z klasy IIa (wych. Małgorzata Domaszewska, Alicja Żelazna), Maja Karwowska z IIc (wych. Lidia Obiedzińska) i Paulina Kropiewnicka z IId (wych. Agnieszka Gronwald), wyłonione w szkolnych eliminacjach. W finale konkursu zadaniem uczniów było przeczytanie bez przygotowania losowo wskazanegoopowiadania z książki Grzegorza Kasdepke pt. "Co to znaczy?". Nasi młodzi czytelnicy spisali się wspaniale. Komisja przyznała wyróżnieniaZuzannie B. i Mai K. Wszyscy nagrodzeni otrzymali pamiątkowe dyplomy i książki. Dziewczynkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

L. Obiedzińska, M. Domaszewska