Dnia 4 czerwca 2013 r. w szkole odbyło się spotkanie dla rodziców dzieci, które od września 2013 r. rozpoczną naukę w klasie I.

Pan dyrektor Leszek Sobociński powitał wszystkich zgromadzonych, a pani dyrektor Jadwiga Kirejczyk przedstawiła ofertę szkoły. Rodzice obejrzeli część artystyczną w wykonaniu uczniów klas: II A, III C, III F. Następnie głos zabrała pani psycholog Joanna Dardzińska - Mądry. Poruszyła ona w swoim wystąpieniu problem dojrzałości szkolnej. Na koniec p. dyr. L. Sobociński przedstawił zgromadzonym nauczycielki, które będą pracowały z dziećmi klas I, gdyż tak jak jest to w tradycji szkoły, mają oni możliwość wyboru klasy dla swoich pociech.

Mamy nadzieję, że przedstawiona przez dyrekcję oferta jest interesująca i zachęci rodziców do wyboru naszej szkoły.