Dzień Matki to wyjątkowe święto, zwłaszcza dla najmłodszych dzieci. I właśnie najmłodsi w naszej szkole - grupa O"c" obchodziła to święto w szczególny sposób. Przygotowania trwały dość długo: dzieci uczyły się wierszy i swoich kwestii na pamięć, wspólnie przygotowywały zaproszenia, dekoracje i prezenty dla gości. W poniedziałek 27.V. na uroczystość wraz mamami przybyli też tatusiowie. Rodzice własnoręcznie, oczywiście z pomocą dzieci, wykonali kolorowe kwiaty, które były wręczane sobie nawzajem. Wypełniły one wykonane z masy papierowej wazony-oryginalne prezenty od dzieci.

Święto rodziców było dla wszystkich bardzo udanym spotkaniem. Mamy nadzieję, że wszystkie życzenia składane rodzicom szybko się spełnią.