8 stycznia o godzinie 1700 rozpoczęła się zabawa choinkowa klas IV- VI zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Różniła się od innych tym, że każdy uczeń miał przygotować ciekawy strój. Wszyscy z przyjemnością tańczyli przy największych przebojach polskich i zagranicznych. W trakcie krótkiej przerwy uczniowie udali się do sal na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Pod koniec imprezy odbył się konkurs na najciekawsze przebranie. Gospodarze klas i wybrani członkowie samorządu zdecydowali, że najpiękniejsze stroje zaprezentowali: Jakub Frąk (V a) i Wiktoria Nowak ( VI c). Zwycięzcy oprócz gromkich braw otrzymali drobny upominek. Wszyscy świetnie się bawili i długo będą wspominać tę dyskotekę.

N. Adamczak, M. Łomotowska, W. Wierzbowska, J. Zachłowska, ucz. kl. V b