W czwartek 10 stycznia 2013 roku w naszej szkole odbyły się eliminacje rejonowe Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.W konkursie uczestniczyło 83 uczniów z 27 szkół. Eliminacje rozpoczęły się o godzinie 1000 i trwały 90 minut. W tym czasie uczestnicy rozwiązywali test składający się z zadań zamkniętych i otwartych. Do stopnia wojewódzkiego przystąpią uczniowie, którzy uzyskali 80% punktów możliwych do zdobycia na stopniu rejonowym, a ich praca zostanie pozytywnie zweryfikowana przez prezydium Wojewódzkiej Komisji Konkursowej. Gratuluję finalistom i życzę powodzenia podczas kolejnego stopnia Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.

Serdecznie dziękuję nauczycielom biorącym udział w pracach Rejonowej Komisji Konkursowej oraz wszystkim osobom, które pomagały przy organizacji konkursu.

Barbara Fiłonowicz
przewodnicząca Rejonowej Komisji Konkursowej