Na przełomie listopada i grudnia odbył się konkurs plastyczny pod hasłem "Oszczędzam w SKO, bo marzę o …". Otrzymaliśmy ponad trzydzieści prac, które przedstawiały marzenia naszych dzieci. Na rysunkach znalazły się: komputery, lot w kosmos, domy, wspaniałe wakacje w egzotycznych krajach, zwierzęta, instrumenty muzyczne i wiele, wiele innych rzeczy. Mamy nadzieję, że dzięki zaoszczędzonym w SKO pieniążkom przynajmniej część z tych pragnień się spełni. Prace uczniów zostały zaprezentowane na specjalnej wystawie na szkolnym holu. Oto jak przedstawiają się wyniki konkursu:

I miejsce - Hanna Jadczak (kl. IIf), Paulina Obrycka (kl.IId)

II miejsce - Wiktoria Depczyńska (kl. IId), Kinga Matejkowska (kl. IId)

III miejsce - Julia Kochanowska (kl. IId)

Wyróżnienia: Łukasz Getek (kl. IId), Łukasz Nowakowski (kl. IIIc), Grzegorz Wilk (kl. IIIb)

Dyplomy oraz ufundowane przez Bank PKO BP nagrody zostały wręczone podczas apelu z okazji świąt Bożego Narodzenia 20 grudnia 2012r. Pozostali uczestnicy konkursu także otrzymali pamiątkowe dyplomy i gadżety z logo SKO. Zachęcamy wszystkich do systematycznego oszczędzania, by spełniały się Wasze marzenia. Gratulujemy zwycięzcom!

L. Obiedzińska