W dniu 14 listopada 2012r. w Sali Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży uczestniczyliśmy w spotkaniu poetyckim promującym książkę pt. ,,Bajki ks. Ferdynanda''. Utwory recytował sam autor - ksiądz prałat Ferdynand Gryszko, a także aktorzy z Teatru Lalki i Aktora w Łomży, przyjaciele oraz cała widownia. Wszystkim nam podobały się te bajki. Są pełne życzliwości i humoru. Opisują one śmieszne i zabawne sytuacje w świecie zwierząt. Całość przeplatana była piosenkami w wykonaniu scholi pod kierownictwem p. Agnieszki Matukin. Mogliśmy śpiewać i tańczyć oraz słuchać pięknych, pouczających bajek ks. Ferdynanda. Pragniemy podziękować ks. kanonikowi Andrzejowi Godlewskiemu za zorganizowanie tej uroczystości i zaproszenie naszej społeczności szkolnej.

Uczniowie IIIB