Dźwięk dzwonka oznajmił rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2012/2013 - uczniom klas I-III o godzinie 8.10, a klas IV-VI o 10.30. Dyrektor szkoły Leszek Sobociński szczególnie ciepło powitał 149 pierwszoklasistów i ich rodziców, zaznaczając, że „przezwyciężenie strachu to początek mądrości. Wszystkich rodziców zapewnił o dobrej opiece nad dziećmi i kompetentnie przekazanej im wiedzy. Uczniom życzył wielu sukcesów, niezapomnianych przygód, prawdziwych przyjaźni. Zaznaczył, że do wakacji pozostało już tylko 899 dni. Na zakończenie przytoczył słowa Jana Pawła II „Nie lękajcie się wyzwań, jakie stawia przed wami świat, zachęcając nauczycieli i uczniów do podejmowania ciekawych przedsięwzięć.
Społeczność naszej szkoły uczestniczyła także we Mszy Świętej, która rozpoczęła się o godz. 9.30 w kościele Bożego Ciała.

R. Zaniewska, zdjęcia: Tomasz Drozdowski i Jolanta Siwik