14 marca odbył się ETAP SZKOLNY OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O OJCU ŚWIĘTYM „PIELGRZYMI SZLAK JANA PAWŁA II - III PIELGRZYMKA OJCA ŚWIĘTEGO DO OJCZYZNY. Na początku pani dyr. Jadwiga Kirejczyk powitała zebranych uczestników w Sali Papieskiej i powiedziała jak będzie przebiegać szkolny etap. Pan dyr. Leszek Sobociński życzył wszystkim uczestnikom przejścia do następnego etapu. Po wspólnej modlitwie i błogosławieństwie udzielonym przez ks. Dariusza rozeszliśmy się do dwóch sal i tam pisemnie uczestnicy konkursu wykazywali się swoimi wiadomościami nt. trzeciej wizyty Jana Pawła II w Polsce. Po napisaniu prace komisyjnie były sprawdzane przez panią Elżbietę Zarembę, ks. Dariusza i pana Sławomira Dębka. Do następnego etapu przeszli: Paulina Porowska z kl. VI B i Bartosz Rainka z VI F i to oni będą reprezentować naszą szkołę na etapie regionalnym. Ponadto Komisja Konkursowa postanowiła wyróżnić uczestników, którzy wykazali się wysoką wiedzą o pobycie w Ojczyźnie naszego Patrona w 1987 roku, są to: Karolina Chmielewska z kl. VI F, Paulina Orchowska z kl. VI A, Izabela Rogowska z kl. VIF, Jakub Frąk z kl. IV A, Anna Franciszkowicz z kl. V E, Jakub Rogowski z kl. V A i Szymon Matyjaszczyk z kl. VI F.