5 grudnia odbył się Mikołajkowy Turniej Sportowy klas III. Przygotowały go panie: Hanna Banach i Małgorzata Januszewska. Imprezę rozpoczęła i prowadziła pani dyrektor Jadwiga Kirejczyk. Zmagania sportowe oceniało juri w składzie: p. Marzena Biaduń, Małgorzata Domaszewska oraz Małgorzata Listowska. Uczniowie zmagali się w pięciu konkurencjach. Ostatnia zabawa tradycyjnie należała do rodziców. Był to wyścig z dzieckiem na kocyku.
Zwycięzcami zawodów zostały następujące klasy:
I miejsce klasa IIIc - wych. p. Jadwiga Kirejczyk,
II miejsce klasa IIIa wych. p. Edyta Dembska i p. Małgorzata Listowska,
III miejsce klasa IIIb wych. p. Jolanta Grabowska i klasa IIIe wych. p. Dorota Zawadzka.
Miłym akcentem imprezy był pokaz tańców towarzyskich w wykonaniu uczniów klasy III c pod kierunkiem p. Jacka Baczewskiego, a także występy wokalne Marty Obiedzińskiej z kl. IV c oraz uczniów kl. II b pod kierunkiem p. Hanny Banach i Marioli Wityńskiej.
Myślimy , że wszyscy świetnie się bawili, bo przecież najważniejsza jest wspólna zabawa.

Hanna Banach